Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Stredné Ponitrie - MAS - LEADER

Valné zhromaždenie

Valné zhromaždenie je najvyšším orgánom MAS a tvoria ho všetci členovia MAS (48 členov) v členení:

  • 22 zástupcov za verejný sektor - 45,83 % zastúpenia
  •  8 zástupcov za podnikateľský sektor - 16,67 % zastúpenia
  • 18 zástupcov za občiansky sektor - 37, 50 % zastúpenia

Verejný sektor:

  1.  Bošany - Mgr. Branislav Pajda
  2. Brodzany - Anton Zima
  3.  Hradište - Mgr. Miloš Baránik
  4.  Chynorany - Bc. Mária Lachkovičová
  5.  Ješkova Ves - Pavel Greguš
  6.  Klátova Nová Ves - Ing. Iveta Randziaková
  7. Kolačno - Ing. Lýdia Petríková
  8. . Krásno - Ing. Mgr. Martin Mikloš, PhD.
  9.  Livina - Ing. Jana Petrejová
  10.  Livinské Opatovce - Alena Kubrická
  11.  Malé Kršteňany - Eva Mešinová
  12.  Malé Uherce - Ing. Štefan Čepko
  13.  Nadlice - Július Paulička
  14.  Nedanovce - Jozef Jakubík
  15. Ostratice - Stanislav Margolien
  16.  Pažiť - Mária Gendiarová
  17.  Skačany - Ing. Juraj Kližan
  18.  Turčianky - Eva Dragulová
  19.  Veľké Kršteňany - Vladimír Kopál
  20.  Veľké Uherce - Ing. Alena Chalupová
  21.  Veľký Klíž - Ing. Anton Stanko
  22. Žabokreky nad Nitrou - Cyril Cabadaj

 

Podnikateľský sektor:

1. Strechafer s.r.o. - Mgr. Peter Božik

2. Tripos s.r.o. - Ing. Anton Dragula

3. Ing. Jozef Humaj (Reštaurácia Daniela) - Ing. Jozef Humaj

4. Kováčik s.r.o. - Vladimír Kováčik

5. Marián Dobiáš - Marián Dobiáš 

6. Ing. Tibor Peciar SHR - Ing. Tibor Peciar

7. Rybhos s.r.o. - Tomáš Fuka

8. Hano s.r.o. - Jozef Hano

 

Občiansky sektor:

1. Ing. Lýdia Poliačiková 

2. Ivan Košík (Dychová hudba) - Ivan Košík

3. Klub slovenských turistov Veľké Uherce - Jozef Čmiko

4. JUDr. Ján Miškeje 

5. Miloslav Sasko 

6. Valéria Paučeková 

7. Alena Dolníková 

8. Jozef Riziky

9. Eva Višváderová

10. Šanca a nádej O.Z. - Ing. Mária Miklašová

11. Slovenský skauting 8. zbor Veľká Medvedica Bošany - Pavel Škvarenina

12. TJ Slovan Veľké Kršteňany - Ing. Stanislav Straka

13. TJ Nový život Veľké Uherce - Peter Gubka

14. Futbalový klub TJ Skačany - Martin Kližan

15. Mgr. Pavol Dragula

16. TJ Družstevník Nadlice - Milan Kopecký

17. Bc. Iveta Králová

18. TJ Družba Livinské Opatovce - Ján Šiška


 

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár


1083837

Úvodná stránka