Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Stredné Ponitrie - MAS - LEADER

Zasadnutie 13.1.2010

Zasadnutie MAS Stredné Ponitrie 13. januára 2010

MAS Stredné Ponitrie sa zišla na svojom zasadnutí dňa 13. 1. 2010 v Kultúrnom dome v Klátovej Novej Vsi. Rokovanie otvorila a viedla jeho Ing. Iveta Randziaková. Starostovia členských obcí MAS Stredné Ponitrie informovali, že predložená ISRÚ Stredné Ponitrie bola predložená jednotlivým obecným zastupiteľstvám, ktoré ju zobrali na vedomie. Starostovia predložili uznesenia obecných zastupiteľstiev a potvrdili a podpísali prílohu č.2.
Predsedníčka MAS informovala, že súťaž „Spoznaj svoj región a prispej k jeho zviditeľneniu“ bola zverejnená opakovane v regionálnych novinách Tempo, na internetových stránkach jednotlivých obcí a už aj na novej stránke MAS Stredné Ponitrie, v úradných tabuliach i v informátoroch obcí. Je už prihlásených viacero fotografií, ale je potrebné, aby sa prihlásili prispievatelia zo všetkých obcí. Po uzatvorení súťaže budú naplánované sprievodné podujatia.
Ďalej sa členovia MAS zaoberali plánovaným výjazdovým zasadnutím, dňa 21. 1. 2010 na Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu Slovakia-tour 2010. Členovia MAS prejavili záujem o účasť na tomto podujatí a tak sa rozhodlo, že MAS Stredné Ponitrie pôjde spoločne autobusom.
V neformálnej diskusii sme sa zaoberali najmä novou internetovou stránkou MAS Stredné Ponitrie a jej aktualizáciou. Manažér MAS sa jej aktualizáciou bude zaoberať v priebehu mesiaca februára.
Záverom predsedníčka MAS predniesla slávnostný novoročný prípitok, zaželala všetkým členom MAS šťastný rok 2010 a našej MAS úspech v II. kole výzvy predkladania žiadostí ISRÚ.
 


 

dnes je: 12.12.2018

meniny má: Otília

podrobný kalendár


833383

Úvodná stránka