Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Stredné Ponitrie - MAS - LEADER

Nová budúcnosť v atraktívnom regióne Stredného Ponitria

Hlavným cieľom projektu bolo aktivizovať územia MAS Stredné Ponitrie organizáciou stretnutí a propagčnými aktivitami. Projekt bol realizovaný v priebohu roka 2014. Bola aktualizovaná webová stránka združenia, ktorá umožní zároveň rozvíjať komunikáciu s našimi občanmi pri napĺňaní základného princípu prístupu LEADER zdola nahor. Bol spracovaný propagačný materiál MAS Stredné Ponitrie. Tlačené brožúry pomôžu informovať účastníkov seminárov, školení a rôznych konferencií o našom združení a umožnia získať základné informácie a kontakty na združenie.

V mesiaci október 2014 sme zorganizovali dvojdňové stretnutie na území MAS mikroregiónu Teplička, schválenej MAS v období 2007 - 2013 za účelom získania informácií o implementácii Integrovanej stratégie rozvoja vidieka, príkladov dobrej praxe a prehĺbenia spolupráce medzi miestnymi akčnými skupinami. 

Ďalšie stretnutia členov MAS zamerané na problematiku prístupu LEADER/CLLD sa uskutočnili v mesiacoch november - december 2014. V rámci stretnutí sme sa sústredili na vytvorenie prieskumov slúžiacich pre potreby prípravy ISRÚ, mapovanie územia verejno-súkromného partnerstva, vytypovanie a následné návštevy existujúcich a možných nových členov MAS za účelom zvýšenia aktivizácie územia a spolupráce. 

Realizáciou projektu a následne vypracovaním a implementáciou stratégie CLLD na území MAS Stredné Ponitrie dosiahneme naplnenie cieľov PHSR TSK v oblasti rozvoja vidieka.


 
Dávnu históriu nášho územia symbolizuje na portáli našej web stránky:

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár


1286271

Úvodná stránka