Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Stredné Ponitrie - MAS - LEADER

Podpora na prevádzkové náklady a oživenie MAS Stredné Ponitrie

Miestna akčná skupina Stredné Ponitrie sa stala úspešným prijímateľom nenávratného finančného príspevku v rámci výzvy 27/PRV/2018 Programu rozvoja vidieka SR 2014 - 2020, opatrenie 19. Podpora miestneho rozvoja iniciatívy LEADER vedeného komunitou, podopatrenie 19.4 Podpora na prevádzkové náklady a oživenie.

Predmetom projektu sú animačné náklady a oživovanie spojené s implementáciou stratégie CLLD,ako hlavným nástrojom na podporu rozvoja územia MAS.Prostredníctvom projektu bude zabezpečené preplatenie animačných nákladov MAS v súvislosti s oživovaním stratégie CLLD.Získaním finančných zdrojov budú vytvorené podmienky pre:propagáciu a informovanie širokej verejnosti o dostknutej oblasti a výsledkoch stratégie CLLD,výmenu informácií medzi miestnymi aktérmi-animačné akcie pre členov MAS a ďalších aktérov s cieľom osvojovania príkladov dobrej praxe pre účely rozširovania vedomostí a zručností pri vykonávaní stratégie CLLD,informačné akcie pre širokú verejnosť zamerané na poskytovanie informácií a zručností pri príprave žiadostí.

Celkové náklady na prevádzkové a animačné náklady nesmú presiahnuť 20% celkových nákladov,kt.vznikli v rámci implemetácie stratégie.Animačné náklady musia tvoriť min.15% a max.25% z celkových nákladov v rámci chodu MAS a animácií.Projekt bude realizovaný na území Miestnej akčnej skupiny Stredné Ponitrie,administratívne patriacej do okresu Partizánske,kraj Trenčín.Stratégia predpokladá s minimálnym počtom 6 vzdelávacích aktivít MAS. Projekt prispieva k fokusovej oblasti 6B Podpor miestneho rozvoja vo vidieckych oblastiach. 


 
Dávnu históriu nášho územia symbolizuje na portáli našej web stránky:

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár


1378568

Úvodná stránka