Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Stredné Ponitrie - MAS - LEADER

Zasadnutie 4.12.2015

Zasadnutie MAS Stredné Ponitrie 4. decembra 2015

Dňa 4.12.2015 sa konalo zasadnutie Predsedníctva v obci Klátova Nová Ves. Programom zasadnutia bolo schvaľovanie interných dokumentov a menovanie manažéra MAS Stredné Ponitrie. 

Predsedníčka združenia predniesla pracovný a organizačný poriadok združenia a smernicu o verejnom obstarávaní. Vysvetlila, že dôvodom zmien v interných dokumentoch je ich aktualizácia z dôvodu prípravy stratégie CLLD. Členom bol distribuovaný pracovný a organizačný poriadok a rovanko smernica o verejnom obstarávaní a nakoľko nikto z prítomných nemal námietky a pripomienky, interné dokumenty MAS boli prijaté jednohlasne. 

Druhým bodom zasadnutia bol výber manažéra MAS Stredné Ponitrie. Predsedníčka predstavila záujemkyňu o túto pozíciu, Mgr. Darinu Krausovú. Uviedla, že ide o osobu, ktorá má dostatočné vzdelanie, taktiež disponuje potrebnou praxou a skúsenosťami s fungovaním princípu LEADER, CLLD a PRV, nakoľko pracovala v minulom programovom období v miestnej akčnej skupine. Predsedníčka uviedla, že záujemkyňa o pracovnú pozíciu spĺňa požiadavky ministerstva v rámci výzvy 19.2. Po dsikusii členovia Predstavestva jednohlasne menovali na pozíciu manažéra MAS Mgr. Darinu Krausovú.


 
Dávnu históriu nášho územia symbolizuje na portáli našej web stránky:

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár


1407641

Úvodná stránka